היו כחולמות


לפני כחודשיים קיבלו שלוש שחקניות הרוגבי של גליל עליון זימון לטורניר עשיריות בפורטוגל, במימון מלא ובהובלתו של פרנקי הורן, אחד השחקנים הבכירים במעצמת הרוגבי של דרום אפריקה. 

השבוע יצאו שלוש שחקניות מהמועדון – לימור לב ,פרח איתיאל ומיכל להק – לטורניר  בפורטוגל, יחד עם 72 שחקניות בינ"ל, כולל שחקניות בנבחרות מובילות בעולם כמו דרום אפריקה וניו-זילנד. 

לימור לב: "מעולם לא חלמתי שאקח חלק באירוע כזה. אני משחקת בקבוצת "הקרנפיות" יחד עם שחר זמיר מראשון לציון ועוד 16 שחקניות. הקצב פה מטורף, השחקניות ברמה הכי גבוהה שיש, צוות אימון מדהים עם כ-5-6 מאמנים שונים ולמרות שאני משחקת כשבע שנים, אני מבינה שעוד הרבה מושגים לא הכרתי עד כה." 

מיכל להק: "הייתי מאוד לחוצה לפני המחנה וגם לא ממש הבנתי לאן אני מגיעה, אבל כולן פה כל כך נחמדות, נעימות ועוזרות, שהלחץ עבר ואני ממש מאושרת שאני פה. זה משהו שבחיים כנראה לא הייתי מגיעה אליו בענף ספורט אחר. אני משחקת בקבוצת "כלבי הפרא" ויש פה בנות ברמה מדהימה וצוות אימון גדול, שנותן מענה לכל דבר, גם במגרש וגם מחוצה לו". 

פרח איתיאל, קפטנית קבוצת הנשים של גליל עליון: "אנחנו בחלום, עדיין לא מעכלות שאנחנו מתאמנות ברמה כזו, זה כמו ששחקן כדורסל ישראלי יתאמן עם שחקני N.B.A. אני משחקת בקבוצת "הפילים" ,יחד עם נטלי קלוץ מתל אביב ועוד 16 שחקניות מכל העולם ונהנית מכל רגע, לומדת המון משחקניות אחרות ומהצוות המקצועי ומחכה כל יום לזה שלמחרת. זו כנראה הפסגה הספורטיבית הכי גדולה שיכולנו לבקש."